#

Sme tu pre Vaše zdravie

Choroba sa z času načas nevyhne nikomu z nás. Práve vtedy potrebujete podať pomocnú ruku, absolvovať vyšetrenie, podať liek... Personál Polikliniky Sabinov je vám pripravený pomôcť s pomocou najmodernejšej techniky.

Neustále rozvíjame a modernizujeme technológie, skvalitňujeme a rozširujeme sieť odborníkov, aby ste dostali to najlepšie pod jednou strechou. Postupne budujeme moderné zdravotné zariadenie hodné 21. storočia.

V súčasnosti prebieha projekt modernizácie Polikliniky Sabinov, n.o. financovaný z fondov Európskej únie z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a Štátneho rozpočtu SR a spolufinancovaný Mestom Sabinov.

Zdravý človek má veľa prianí, chorý iba jedno.“

Tieto nové technológie sú plne digitalizované a okrem vynikajúceho zobrazenia majú pri vysokej kvalite a ostrosti snímku veľmi nízku dávku žiarenia.

Máme špičkovo vyškolený tím odborníkov, ktorí poskytujú zdravotnú starostlivosť, sledujú a diagnostikujú váš zdravotný stav a sú pripravení vám pomôcť.

#

NAŠE NAJMODERNEJŠIE PRACOVISKÁ

Nové moderné RTG pracovisko vybavené špičkovou technológiou priamej digitalizácie.

Nový mamografický prístroj na báze priamej digitalizácie, svojimi parametrami jeden z najlepších v Prešovskom kraji a na Slovensku vôbec.

Nový USG prístroj, ktorý svojimi parametrami napomáha presnejšej diagnostike a zachyteniu problémov v raných štádiách.